GLBB14301188
  • GLBB14301188
GLBB14301188 - TF140W1B, 7100261411, THINKPAD T14 G4, THINKPAD T14 G3, BP140W1B
eSTUFF
Privacy Filter 14.0" (16:10) 301 mm x 188 mm 16:10 Supports Touch Screens 301 mm x 188 mm 16:10 Supports Touch Screens