| Produktfarbe | Black |
| AC port type | C6 |
| Ausgangsleistung | 90 W |
| Ausgangsspannung | 19.5 V |
| Ausgangsstrom | 4.62 A |
| Stromversorgungstyp | Indoor |
| Zweck | Notebook |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 3 Month(s) |
Technische Daten
Besondere Bestellnummern
Artikel-Nr.: 661-06671, GN8R, 925740-004, 661-06671, 2YK0F, M1WCF, 1HE08AA#AB
Marke: CoreParts
Marke: Asus
Artikel-Nr.: 0A36262
Marke: CoreParts
Artikel-Nr.: 04G266009902, 04G266009941, 0A001-00080000, ADP-150CB
Marke: CoreParts
Artikel-Nr.: ADL170NLC2A, ADL170NLC3A, 45N0374, 45N0375, 45N0487, PA-1171-71
Marke: CoreParts
Artikel-Nr.: 4X20M26272
Marke: CoreParts
Artikel-Nr.: 01FR024, 02DL128, 860209-850, X7W50AA
Marke: CoreParts
check_circle
check_circle