| Product colour | Black |
| AC port type | C6 |
| Output current | 4.62 A |
| Output power | 90 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 3 Month(s) |
Reference: DELL-921CW, 3VT2F, JJV9D, 450-AGOB, 02DL110, 01FR025, FRU01FR025
Brand: CoreParts
Reference: C201PA-FD0009
Brand: CoreParts
Reference: 01FR026
Brand: CoreParts
Reference: 0A36258-RFB, 709985-004, 854117-850, H6Y89AA, H6Y89AA#ABB, L2529
Brand: CoreParts
Reference: H6Y89AA
Brand: HP
Reference: 761247-001, 761247-002
Brand: CoreParts
Reference: K000094400, K000094410, K000094420, K000094430, P000512620, P000
Brand: CoreParts
check_circle
check_circle