Lenovo 01FR124, Laptop, Indoor, 45 W, 20 V, 2.25 A, Lenovo
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 20 V |
| Output current | 2.25 A |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Product color | Black |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Data sheet
Specific References
Brand: CoreParts
Brand: CoreParts
Reference: 45N0180
Brand: Lenovo
Reference: 7MP1P, K00F5, CT1P3, 450-AHRG, M0H25, 0M0H25, 8B3Y2AA#ABB, CW1FP
Brand: CoreParts
Lenovo 01FR124, Laptop, Indoor, 45 W, 20 V, 2.25 A, Lenovo
check_circle
check_circle