| Purpose | Laptop |
| Input voltage | 110 - 240 V |
| Output power | 200 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Output current | 10.5 A |
| Product color | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Reference: 693711-001
Brand: HP
Reference: 589019-001
Brand: CoreParts
Reference: 0A001-00446500, 0A001-00448000, 833639
Brand: Asus
Brand: CoreParts
Reference: 710412-001, 714657-001, MBXHP-DC0001, RP000635459
Brand: CoreParts
Reference: 100-15IBY 100-14IBY, 01FR142, 5A10J40450, FRU01FR142, 01FR155, 5
Brand: CoreParts
Reference: 01FR052, 01FR041, 5A10J75116, 5A10J75109, FRU5A10J46686
Brand: Lenovo
HP L00895-003, Laptop, 110 - 240 V, 200 W, 19.5 V, AC-to-DC, 10.5 A
check_circle
check_circle