| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Output power | 120 W |
| Output voltage | 19 V |
| Maximum input voltage | 240 V |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | Chromebook C Series C90S Notebook C Series C90S |
| Product color | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: RT74M, VRJN1, 56MM8, 450-AFMV, 6H22T, 450-AEWC, C132X, FDV6P, C4
Brand: CoreParts
Reference: H6Y89AA
Brand: HP
Reference: PA3743E-1AC, PA3743U-1ACA, PA3743E-1AC3, K000072910, K000072880
Brand: CoreParts
Reference: 710412-001, 854055-002, 854055-003, L25298-001, 709985-003, 7146
Brand: CoreParts
ASUS 04G266006110, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 120 W, 19 V
check_circle
check_circle