| Product colour | Black |
| AC port type | C6 |
| Input frequency | 47/63 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 135 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 0A001-00447700
Brand: Asus
Reference: 1 0A001-00049200, 833633
Brand: Asus
Reference: 04G266008710, 0A001-00390000, 609946-001, 613159-001, 811594-003
Brand: CoreParts
Reference: ED495AA, 384019-001, 619752-001, 695835-001
Brand: HP
Reference: 01FR052, 01FR041, 5A10J75116, 5A10J75109, FRU5A10J46686
Brand: Lenovo
Brand: MicroConnect
check_circle
check_circle