| Product colour | Black |
| AC port type | C6 |
| Input frequency | 47/63 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 135 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 391174-001, 609941-001, MBA50036
Marca: HP
Marca: CoreParts
Marca: Asus
Riferimento: 01FR052, 01FR041, 5A10J75116, 5A10J75109, FRU5A10J46686
Marca: Lenovo
Riferimento: W9S-00004
Marca: CoreParts
Marca: Acer
Marca: MicroConnect
check_circle
check_circle