| Product colour | Black |
| AC port type | C6 |
| Compatibility | EliteBook 940 G1, EliteBook Folio 9470m, EliteBook 810/G1, ProBook 430 G1 |
| Efficiency | 87 % |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 45 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: VGP-AC19V68, 149215611
Marca: CoreParts
Riferimento: 0A001-00236400, 0A001-00340400, 0A001-00235000
Marca: Asus
Riferimento: H6Y82AA, H6Y82AA#ABB
Marca: CoreParts
Riferimento: H6Y88AA, H6Y88AA#ABB
Marca: CoreParts
Riferimento: 99105140, 99111763
Marca: HP
Riferimento: PXTNB3SUK2M
Marca: MicroConnect
check_circle
check_circle