| Product colour | Black |
| AC port type | C6 |
| Compatibility | EliteBook 940 G1, EliteBook Folio 9470m, EliteBook 810/G1, ProBook 430 G1 |
| Efficiency | 87 % |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 45 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: X2GC2, KR7FK, 0P51H, 4X20E75135, 4RYWW, HDCY5, 1MZ01AA#ABB, KP.0
Brand: CoreParts
Brand: CoreParts
Reference: 45N0253, 45N0254, 0C19868, 0B47459, FRU45N0254, 4X20E53340, FRU4
Brand: CoreParts
Reference: 80R2003UUS, 5A10K37672, 5A10K38941
Brand: CoreParts
Reference: PA-1121-28
Brand: CoreParts
Reference: PXTNB3SUK2M
Brand: MicroConnect
check_circle
check_circle