| Product colour | Black |
| AC port type | C6 |
| Input frequency | 47/63 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 135 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Brand: CoreParts
Reference: 693717-001, 696694-001, 720987-800, 744862-800, 744892-001, 8458
Brand: CoreParts
Reference: 36200566, 36200567, 36200585, 5A10J40316, 5A10J40321, GX20H34897
Brand: CoreParts
Reference: 0A001-00237500, 0A001-00236700
Brand: ASUS
check_circle
check_circle