| Product colour | Black |
| Adjustable output voltage | No |
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | HP./Compaq Elitebook 830 G6 Notebook PC Elitebook 840 G6 Notebook PC EliteBook 850 G6 Notebook PC/HP./Compaq ZBook 14u G4 Mobile Workstation |
| Output current | 3.5 A |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 18.5 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Cables included | AC |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Brand: CoreParts
check_circle
check_circle