| Product colour | Black |
| AC port type | C6 |
| Input frequency | 47/63 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 135 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Asus
Marca: CoreParts
Riferimento: 0A001-00064600, 0A001-00064600, 0A001-00065300, 0A001-00065400
Marca: CoreParts
Marca: Acer
Marca: Asus
check_circle
check_circle