| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Output power | 90 W |
| Output voltage | 19 V |
| Maximum input voltage | 240 V |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | Notebook U Series UX450FD Notebook U Series UX450FDX Notebook U Series UX533FD Notebook U Series UX533FN Notebook X Series X560UD |
| Product color | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Brand: CoreParts
Reference: 40Y7700, 40Y7701,40Y7702,40Y7704, 92P1153, 92P1157, 42T5283
Brand: Lenovo
Brand: CoreParts
ASUS 0A001-00055400, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 90 W, 19 V
check_circle
check_circle