| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Output current | 3.42 A |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | P751JA PU450CD P500CA P552SJ P452SJ PU551JA BU403UA B551LG BU401LA PU551LD PU401LA PU301LA PU451LD P452SA BU201LA B551LA P452LJ BU401LG P452LA P552LJ PU551LA P552LA |
| Product color | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Data sheet
Specific References
Reference: Q4Q-00002, Q5N-00003, Q5N-00002, Q4Q-00003, GWP-00003, LAG-00010
Brand: CoreParts
Reference: 661-06671, GN8R, 925740-004, 661-06671, 2YK0F, M1WCF, 1HE08AA#AB
Brand: CoreParts
Reference: 589019-001
Brand: CoreParts
ASUS 0A001-00047100, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 65 W, 19 V
check_circle
check_circle