HP 719309-001, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 2.31 Hz, 45 W, 19.5 V
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 2.31 Hz |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Input current | 50 - 60 A |
| Adjustable output voltage | No |
| Product color | Black |
Data sheet
Specific References
Reference: 0A001-00064600, 0A001-00064600, 0A001-00065300, 0A001-00065400
Brand: CoreParts
Reference: 25.A3601.001, AP.13503.001, KP.13501.005, KP.13503.004, KP.13503
Brand: CoreParts
Reference: 0A36231
Brand: CoreParts
HP 719309-001, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 2.31 Hz, 45 W, 19.5 V
check_circle
check_circle