| Housing colour | Black |
| On/off switch | No |
| Adjustable output voltage | No |
| Certification | CE |
| Compatibility | Packard Bell EasyNote MX45 SeriesMX51 SeriesMX65 SeriesMX66 SeriesMX67 Series |
| Detachable power connectors | Yes |
| Housing material | Plastic |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 110-230 V |
| Output power | 90 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Product colour | Black |
| Purpose | Notebook |
| Batteries included | No |
| Overload protection | Yes |
| Short circuit protection | Yes |
| Included power plug types | EU |
| Cables included | AC |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Connector(s) | 5.5*2.5 |
| AC adapter output current | 4.74 A |
| Automatic output voltage adjustment | Yes |
| Input operation voltage (min) | 100 V |
| Plug 1 dimensions | 5.5*2.5 mm |
| Power | 90 W |
| Power consumption (standby) | 0.21 W |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 45N0508
Brand: Lenovo
Reference: A17-150P1A, 0A001-00081900
Brand: CoreParts
Reference: 100-15IBY 100-14IBY, 01FR142, 5A10J40450, FRU01FR142, 01FR155, 5
Brand: CoreParts
Reference: H6Y88AA, H6Y88AA#ABB
Brand: CoreParts
Reference: 45N0510
Brand: Lenovo
Reference: 01FR024, FRU01FR024, DELL-V3CCW, V3CCW, 02DL124, FRU02DL124, FRU
Brand: CoreParts
Reference: 833626
Brand: Asus
Reference: 00HM667, 00HM663, 4X20M26252, 860210-850, 5A10K34710, L43407-001
Brand: CoreParts
Reference: 239427-001, 239427-003, 380467-004, 381090-001, 384019-001, 3840
Brand: CoreParts
check_circle
check_circle