| Product colour | Black |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Output current | 2.25 A |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 20 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Brand: Asus
Brand: Acer
Reference: 04G266009902, 04G266009941, 0A001-00080000, ADP-150CB
Brand: CoreParts
Reference: 09XYTJ, 9XYTJ, 0HDCY5, 99105073
Brand: Origin Storage
check_circle
check_circle