| Product colour | Black |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Output current | 2.25 A |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 20 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 391174-001, 609941-001, MBA50036
Marca: HP
Riferimento: K000094400, K000094410, K000094420, K000094430, P000512620, P000
Marca: CoreParts
Riferimento: KP.0450H.002, KP.04501.002, KP.04503.002, KP.04503.008, 25.LH60J
Marca: CoreParts
Riferimento: 4SC18AA, 4SC18AA#ABB, 4SC18AA#UUZ, 776620-001, 776620-001-RFB, 9
Marca: CoreParts
Riferimento: ED495AA,391173-001,463955-001, MBA50029
Marca: HP
Riferimento: AP.09001.027, AP.09003.021, AP.09003.006, AP.09003.009, AP.09003
Marca: Acer
check_circle
check_circle