| Product colour | Black |
| Adjustable output voltage | No |
| Brand compatibility | IBM/Lenovo |
| Compatibility | IdeaPad 120s-14IAP |
| Output current | 2.25 A |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 20 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Cables included | AC |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 45N0510
Brand: Lenovo
Brand: CoreParts
Reference: 833626
Brand: Asus
Reference: ED495AA, 384019-001, 619752-001, 695835-001
Brand: HP
check_circle
check_circle