Origin Storage HDCY5, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50-60 Hz, 45 W, 20 V
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100-240 V |
| Input frequency | 50-60 Hz |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 20 V |
| Product color | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Reference: AP.06503.024
Brand: Acer
Reference: FRU01FR133
Brand: CoreParts
Reference: 45N0253, 45N0254, 0C19868, 0B47459, FRU45N0254, 4X20E53340, FRU4
Brand: CoreParts
Reference: K000094400, K000094410, K000094420, K000094430, P000512620, P000
Brand: CoreParts
Origin Storage HDCY5, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50-60 Hz, 45 W, 20 V
check_circle
check_circle