| Housing colour | Black |
| On/off switch | No |
| Certification | CE |
| Housing material | Plastic |
| Input voltage | 10-15 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19,5 V |
| Power current type | DC1-to-DC2 |
| Power supply type | Indoor |
| Product colour | Black |
| Purpose | Notebook |
| Batteries included | No |
| Overload protection | Yes |
| Short circuit protection | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Connector(s) | 4.5*3.0 |
| AC adapter output current | 3.3 A |
| Automatic output voltage adjustment | Yes |
| Plug 1 dimensions | 4.5*3.0 mm |
| Power | 65 W |
| Power consumption (standby) | 0.21 W |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: KP.18001.008, KP.13501.008
Brand: CoreParts
Reference: RT74M, VRJN1, 56MM8, 450-AFMV, 6H22T, 450-AEWC, C132X, FDV6P, C4
Brand: CoreParts
Reference: SURFACE PRO 3, PRO 4, PRO 5, SURFACE BOOK
Brand: CoreParts
Reference: T8YYD, 36HFH, 70VTC
Brand: CoreParts
check_circle
check_circle