DELL FPC2Y, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 65 W, 19.5 V
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Output current | 3.34 A |
| Brand compatibility | DELL |
| Product color | Black |
| Weight | 7.41 oz (210 g) |
| Package width | 10.4" (264 mm) |
| Package depth | 7.76" (197 mm) |
| Package height | 1.81" (46 mm) |
| Package weight | 7.55 oz (214 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Brand: CoreParts
Reference: H6Y89AA
Brand: HP
Reference: 1FPKT, 2TXJ7, 2TXJ7, 331-5817, 450-11256, 450-12063, 450-19103
Brand: CoreParts
Reference: 01FR024, FRU01FR024, DELL-V3CCW, V3CCW, 02DL124, FRU02DL124, FRU
Brand: CoreParts
Brand: CoreParts
Reference: CF-AA5713A2G
Brand: CoreParts
DELL FPC2Y, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 65 W, 19.5 V
check_circle
check_circle