Riferimento: 110900
Marca: Brady
| Product colour | Black |
| AC port type | C6 |
| Output current | 4.62 A |
| Output power | 90 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 3 Month(s) |
Riferimento: 45N0180
Marca: Lenovo
Marca: CoreParts
Riferimento: X2GC2, KR7FK, 0P51H, 4X20E75135, 4RYWW, HDCY5, 1MZ01AA#ABB, KP.0
Marca: CoreParts
Riferimento: 0A001-00237500, 0A001-00236700
Marca: ASUS
Riferimento: 4SC18AA, 4SC18AA#ABB, 4SC18AA#UUZ, 776620-001, 776620-001-RFB, 9
Marca: CoreParts
check_circle
check_circle