ASUS 0A001-00239600, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 45 W, AC-to-DC
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Output power | 45 W |
| Power current type | AC-to-DC |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | C302CA UX370UA |
| Product color | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Data sheet
Specific References
Reference: W9S-00004
Brand: CoreParts
Reference: ADP-65JH BB,04G2660031U0,04G2660047L1,04G266003162,04G266003163
Brand: ASUS
Reference: 1HKJ6, 3XYY8, 450-16903, 450-18643, 450-18644, 450-18647, 450-18
Brand: CoreParts
Reference: 01FR024, FRU01FR024, DELL-V3CCW, V3CCW, 02DL124, FRU02DL124, FRU
Brand: CoreParts
ASUS 0A001-00239600, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 45 W, AC-to-DC
check_circle
check_circle