| Produktfarbe | Black |
| AC port type | C8 |
| Ausgangsleistung | 65 W |
| Ausgangsspannung | 19.5 V |
| Ausgangsstrom | 3.34 A |
| Eingangsfrequenz | 50/60 Hz |
| Eingangsspannung | 100-240 V |
| Einstellbare Ausgangsspannung | No |
| Kompatibilität | - Inspiron 13 (1318)/- Inspiron 1420/- Inspiron 14z (1470)/- Inspiron 15 (1526)/- Inspiron 15 (1545)/- Inspiron 1501/- Inspiron 1520/- Inspiron 1521/- Inspiron 15z (1570)/- Latitude 131L/- Latitude 2100/- Latitude D420/- Latitude D430/- Latitude D520/- Latitude D530/- Latitude D531/- Latitude D630/- Latitude D631/- Latitude E5400/- Latitude E5500/- Latitude XT/- Studio 15 (1535)/- Studio 1536/- Vostro 1000/- Vostro 1014/- Vostro 1015/- Vostro 1320/- Vostro 1400/- Vostro 1500/- Vostro A860/- XPS M1210 |
| Stromversorgungstyp | Indoor |
| Zweck | Notebook |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 6 Month(s) |
Technische Daten
Besondere Bestellnummern
Artikel-Nr.: 80R2003UUS, 5A10K37672, 5A10K38941
Marke: CoreParts
Artikel-Nr.: ED495AA, 384019-001, 619752-001, 695835-001
Marke: HP
Marke: CoreParts
Marke: CoreParts
Artikel-Nr.: 661-06671, GN8R, 925740-004, 661-06671, 2YK0F, M1WCF, 1HE08AA#AB
Marke: CoreParts
Marke: CoreParts
Marke: CoreParts
check_circle
check_circle