GLBW13305213
  • GLBW13305213
GLBW13305213 - HCNMS002, 98044065765, 7100143040, SURFACE LAPTOP 1_2_3_4_5_6
HCNMS002, 98044065765, 7100143040, SURFACE LAPTOP 1_2_3_4_5_6
eSTUFF
Adhesive Privacy Filter Microsoft Surface Laptop 6/5/4/3/2/1 13.5" 305 mm x 213 mm 3:2. Supports touch screens