PF133W9B
  • PF133W9B
  • PF133W9B
PF133W9B - 98044054314
3M
Privacy Filter for 13.3 in Widescreen Laptop
Bruttopreis
Lieferung in 4-5 Tagen
Menge
Auf Lager
366 Artikel
Beschreibung
- Reversible between a glossy side and glare-reducing matte.
- Reduces 35% of blue light transmission from the display.
- Helps reduce reflections so you see your screen clearly with pristine image clarity.
- Matte surface helps reduce glare and hide fingerprints.
- Designed to seamlessly fit within the raised bezel of your device.
- Easy to attach, remove and clean.
- Gives screens an added layer of durable protection from dust and scratches.
- 100% hand inspected for quality assurance.
Spezifikationen
Design
Maximum screen size13.3 "
Minimum screen size13.3 "
Passend fürLaptop
TypFrameless display privacy filter
Features
Ausrichtung der DatenschutzfilterungLandscape
BildschirmformatWidescreen
Filterfunktionen anzeigenPrivacy
KratzfestYes
SchutzfunktionenScratch-resistant
Unterstützte AnzeigetypenLCD
Vendor information
Brand Name3M
Warranty1
Artikeldetails
366 Artikel
Neu
Technische Daten
Bildschirmformat
Widescreen
Kratzfest
Yes
Schutzfunktionen
Scratch-resistant
Passend für
Laptop
Ausrichtung der Datenschutzfilterung
Landscape
Filterfunktionen anzeigen
Privacy
Unterstützte Anzeigetypen
LCD
Typ
Frameless display privacy filter
Brand Name
3M
Warranty
1
Maximum screen size
13.3 "
Minimum screen size
13.3 "