GLBB14312196
  • GLBB14312196
GLBB14312196 - THINKPAD P14S G5
THINKPAD P14S G5
eSTUFF
Privacy Filter 14.5" (16:10) 312 mm x 196 mm 16:10 Supports Touch Screens