Lenovo 65W AC Adapter (Japan), Laptop, Drinnen, 100-240 V, 50/60 Hz, 65 W, 20 V
| Zweck | Laptop |
| Netzteiltyp | Drinnen |
| Eingangsspannung | 100-240 V |
| Eingangsfrequenz | 50/60 Hz |
| Ausgangsleistung | 65 W |
| Ausgangsspannung | 20 V |
| Produktfarbe | Schwarz |
| Breite | 43 mm |
| Tiefe | 104 mm |
| Höhe | 29 mm |
| Gewicht | 260 g |
| Warentarifnummer (HS) | 85044095 |
Technische Daten
Besondere Bestellnummern
Marke: Asus
Artikel-Nr.: MBA50073
Marke: HP
Marke: Asus
Artikel-Nr.: 14-060045316
Marke: Synology
Artikel-Nr.: 105934-053, 35-105934-053
Marke: Zebra
Marke: Zebra
Lenovo 65W AC Adapter (Japan), Laptop, Drinnen, 100-240 V, 50/60 Hz, 65 W, 20 V
check_circle
check_circle