Lenovo 65W AC Adapter (Japan), Laptop, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 65 W, 20 V
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100-240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 20 V |
| Product color | Black |
| Width | 1.69" (43 mm) |
| Depth | 4.09" (104 mm) |
| Height | 1.14" (29 mm) |
| Weight | 9.17 oz (260 g) |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Data sheet
Specific References
Reference: 15-220282-000, DATAMAX-O_NEIL
Brand: Honeywell
Reference: 00HM618
Brand: Lenovo
Brand: Asus
Reference: 109020, 13-PWRS-14000-242R
Brand: Zebra
Lenovo 65W AC Adapter (Japan), Laptop, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 65 W, 20 V
check_circle
check_circle