| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100-240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 90 W |
| Compatibility | ThinkPad X1 Carbon |
| Product color | Black |
| Width | 1.97" (50 mm) |
| Depth | 4.96" (126 mm) |
| Height | 1.18" (30 mm) |
| Weight | 12.7 oz (360 g) |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Data sheet
Specific References
Brand: Asus
Reference: 99105988, 99110979
Brand: HP
Reference: W128279396
Brand: HP
Lenovo 0B47002, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 90 W, ThinkPad X1 Carbon
check_circle
check_circle