Lenovo 230W AC Slim EU, Laptop, Drinnen, 100-240 V, 50/60 Hz, 230 W, AC-an-DC
| Zweck | Laptop |
| Netzteiltyp | Drinnen |
| Eingangsspannung | 100-240 V |
| Eingangsfrequenz | 50/60 Hz |
| Ausgangsleistung | 230 W |
| Starkstromtyp | AC-an-DC |
| Produktfarbe | Schwarz |
| LED-Anzeigen | Ja |
| Gewicht | 775 g |
| Verbindungstyp | EU/INA/VIE/ROK |
| Warentarifnummer (HS) | 85044095 |
Technische Daten
Besondere Bestellnummern
Artikel-Nr.: 99106104
Marke: Lenovo
Artikel-Nr.: 0A001-00699800 0A001-01100400 0A001-01100800, 0A001-01100300, 0A
Marke: Asus
Marke: Asus
Marke: AMG
Lenovo 230W AC Slim EU, Laptop, Drinnen, 100-240 V, 50/60 Hz, 230 W, AC-an-DC
check_circle
check_circle