Lenovo 230W AC Slim EU, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 230 W, AC-to-DC
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100-240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 230 W |
| Power current type | AC-to-DC |
| Product color | Black |
| LED indicators | Yes |
| Weight | 27.3 oz (775 g) |
| Connector type | EU/INA/VIE/ROK |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Data sheet
Specific References
Reference: 04G266008920,ADP-90CD DB,04G266010901,04G266006001,04G266006080
Brand: Asus
Reference: 45N0324, 45N0505, FRU45N0505
Brand: Lenovo
Reference: FRU5A10V03249, 844154
Brand: Lenovo
Brand: HP
Reference: 20038515-220516-100DATAMAX-O_NEI
Brand: Honeywell
Reference: W129161751
Brand: Lenovo
Reference: 15-220285-000, DATAMAX-O_NEIL
Brand: Honeywell
Brand: HP
Lenovo 230W AC Slim EU, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 230 W, AC-to-DC
check_circle
check_circle