| Produktfarbe | Black |
| AC port type | C6 |
| Ausgangsleistung | 65 W |
| Ausgangsspannung | 18.5 V |
| Eingangsfrequenz | 47/63 Hz |
| Eingangsspannung | 100-240 V |
| Stromversorgungstyp | Indoor |
| Zweck | Notebook |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Technische Daten
Besondere Bestellnummern
Artikel-Nr.: 710412-001, 854055-002, 854055-003, L25298-001, 709985-003, 7146
Marke: CoreParts
Artikel-Nr.: Q4Q-00002, Q5N-00003, Q5N-00002, Q4Q-00003, GWP-00003, LAG-00010
Marke: CoreParts
Artikel-Nr.: 391173-001, 416421-021, 418875-001, 463553-001, 463957-001, 4696
Marke: CoreParts
Artikel-Nr.: 741553-850
Marke: CoreParts
Artikel-Nr.: A17-150P1A, 0A001-00081900
Marke: CoreParts
check_circle
check_circle