98044054348 - PF236W9B, 99112305
PF236W9B, 99112305
3M
3M Privacy Filter for 23.6in Monitor, 16:9, PF236W9B
Auf Lager
10 Artikel
Beschreibung
  • Effective "black out" privacy from side views outside the 60-degree viewing angle
  • Matte surface helps reduce glare and fingerprints
  • Helps reduce blue light, without distorting the natural color of your display.
  • Durable privacy filter that can withstand hundreds of cleanings
  • 100% hand inspected for quality assurance.
Spezifikationen
Design
Display diagonal (metric)59.9 cm
Farbe filternBlack
MaterialPlastic
Maximum screen size23.6 "
Passend fürMonitor
ProduktfarbeBlack
ReversibilityMatte-to-Glossy
Screen size HxW522 x 294 mm