NETGEAR 6000451, 2,5 dBi, 1710-5925 MHz, Schwarz, 100 m, MR1100, MR5200, MR6500, MR6110, LM1200, and other devices with TS-9 or SMA connectors., 160 mm
| Antenne Zunahmeniveau (max) | 2,5 dBi |
| Hinweis zur Bandbreite | 1710-5925 MHz |
| Produktfarbe | Schwarz |
| Kabellänge | 100 m |
| Kompatible Produkte | MR1100, MR5200, MR6500, MR6110, LM1200, and other devices with TS-9 or SMA connectors. |
| Breite | 160 mm |
| Tiefe | 120 mm |
| Höhe | 5,5 mm |
| Warentarifnummer (HS) | 85177100 |
Technische Daten
Besondere Bestellnummern
Artikel-Nr.: 566090
Marke: Ventev
Artikel-Nr.: 18591
Marke: Cambium Networks
Artikel-Nr.: 11176
Marke: Cambium Networks
Artikel-Nr.: 10858
Marke: Cambium Networks
Artikel-Nr.: N110082L127A
Marke: Cambium Networks
Artikel-Nr.: 11282
Marke: Cambium Networks
Artikel-Nr.: 11108
Marke: Cambium Networks
Artikel-Nr.: 11498
Marke: Cambium Networks
NETGEAR 6000451, 2,5 dBi, 1710-5925 MHz, Schwarz, 100 m, MR1100, MR5200, MR6500, MR6110, LM1200, and other devices with TS-9 or SMA connectors., 160 mm
check_circle
check_circle