Reference: 110900
Brand: Brady
NETGEAR 6000451, 2.5 dBi, 1710-5925 MHz, Black, 3937" (100 m), MR1100, MR5200, MR6500, MR6110, LM1200, and other devices with TS-9 or SMA connectors., 6.3" (160 mm)
| Antenna gain level (max) | 2.5 dBi |
| Bandwidth note | 1710-5925 MHz |
| Product color | Black |
| Cable length | 3937" (100 m) |
| Compatible products | MR1100, MR5200, MR6500, MR6110, LM1200, and other devices with TS-9 or SMA connectors. |
| Width | 6.3" (160 mm) |
| Depth | 4.72" (120 mm) |
| Height | 0.217" (5.5 mm) |
| Harmonized System (HS) code | 85177100 |
Data sheet
Specific References
Reference: 11141
Brand: Cambium Networks
Reference: 18569
Brand: Cambium Networks
Reference: 18589
Brand: Cambium Networks
Reference: 11089
Brand: Cambium Networks
Brand: Cambium Networks
Reference: 11537
Brand: Cambium Networks
Reference: 11517
Brand: Cambium Networks
Reference: 10919
Brand: Cambium Networks
NETGEAR 6000451, 2.5 dBi, 1710-5925 MHz, Black, 3937" (100 m), MR1100, MR5200, MR6500, MR6110, LM1200, and other devices with TS-9 or SMA connectors., 6.3" (160 mm)
check_circle
check_circle