| Produktfarbe | Black |
| AC port type | C6 |
| Ausgangsleistung | 120 W |
| Ausgangsspannung | 18.5 V |
| Ausgangsstrom | 6.5 A |
| Eingangsfrequenz | 50/60 Hz |
| Eingangsspannung | 100-240 V |
| Stromversorgungstyp | Indoor |
| Zweck | Laptop |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Technische Daten
Besondere Bestellnummern
Artikel-Nr.: FRU5A10W86302
Marke: Lenovo
Artikel-Nr.: 730982-001, 699935-001, 730982-002, 849651-001
Marke: HP
Artikel-Nr.: 13-PWRS-14000-252R
Marke: Zebra
Artikel-Nr.: DEL-109N, 490371-021, 213350-001, 490371-021, EUCORD_CLOF, 50428
Marke: MicroConnect
Artikel-Nr.: PXTNB3SUK2M
Marke: MicroConnect
Marke: MicroConnect
check_circle
check_circle