Reference: 110900
Brand: Brady
| Product colour | Black |
| AC port type | C6 |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output current | 6.5 A |
| Output power | 120 W |
| Output voltage | 18.5 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 45N0300, 45N0475, FRU45N0475
Brand: Lenovo
Brand: HP
Reference: 600209
Brand: Epson
Brand: Dell
Reference: DEL-109N, 490371-021, 213350-001, 490371-021, EUCORD_CLOF, 50428
Brand: MicroConnect
Reference: PXTNB3SUK2M
Brand: MicroConnect
Brand: MicroConnect
check_circle
check_circle