Sony 149314511, TV, Universal, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 45 W, 19.5 V
| Purpose | TV |
| Power supply type | Universal |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Input current | 1.1 A |
| Output current | 2.35 A |
| Brand compatibility | Sony |
| Product color | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: W128600807
Brand: Lenovo
Reference: 397747-001, 397803-001, 397803-001B, 482133-001, 482133-001-RFB
Brand: CoreParts
Reference: 0A001-00692800, 0A001-00691800
Brand: Asus
Sony 149314511, TV, Universal, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 45 W, 19.5 V
check_circle
check_circle