| HDD-Geschwindigkeit | 15000 RPM |
| HDD-Größe | 2.5 " |
| HDD-Kapazität | 300 GB |
| Hot-swap | Yes |
| Komponente für | Server/workstation |
| Schnittstelle | SAS |
| Typ | HDD |
| Storage drive adapter included | No |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Technische Daten
Besondere Bestellnummern
Artikel-Nr.: 785103-B21J9F42A
Marke: Hewlett Packard Enterprise
Artikel-Nr.: 861688-B21
Marke: Hewlett Packard Enterprise
Marke: Hewlett Packard Enterprise
Marke: Hewlett Packard Enterprise
Artikel-Nr.: R0Z01A
Marke: Hewlett Packard Enterprise
Artikel-Nr.: 657739-001, 99101836
Marke: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle