| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 300 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 15000 Giri/min |
| Hot-swap | Yes |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Storage drive adapter included | No |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 99000195, 99000195
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 507119-004
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 507632-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 872475-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: EG0900JETKB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 653951-001,737394-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 516828-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 418371-B21B
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle