| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 300 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 15000 RPM |
| Hot-swap | Yes |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Storage drive adapter included | No |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 619291-B21 619463-001, 619463-001, 607032
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 508010-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 653960-001-RFB, 606829
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 653955-001B
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 797275-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle