MSC140F30-316M
  • MSC140F30-316M
MSC140F30-316M - NV140FHM-N63
NV140FHM-N63
CoreParts
14,0" LCD FHD Matte 14,0" LCD FHD Matte, 1920x1080, Original Panel, 315.01×186.2×4.2 mm, 30pins Bottom Right Connector