MSC140F30-047M
  • MSC140F30-047M
MSC140F30-047M - LP140WF1 _ SP _ _ K1 _ , LP140WF1 _ SP _ _ B1 _ , HB140FH1-401
CoreParts
14,0" LCD FHD Matte 1920x1080 LED Screen, 30pins Bottom Right Connector, Top Bottom 4xBrackets, IPS - 320.4*205.1*3mm