Jabra Speak 810 Power Supply, Conference speaker, Indoor, Jabra Speak 810, Black, 255 mm, 190 mm
| Purpose | Conference speaker |
| Power supply type | Indoor |
| Compatibility | Jabra Speak 810 |
| USB connectivity | Yes |
| Product colour | Black |
| Package width | 255 mm |
| Package depth | 190 mm |
| Package height | 20 mm |
| Package weight | 210 g |
| Harmonized System (HS) code | 85044090 |
| Country of origin | China |
| Master (outer) case width | 374 mm |
| Master (outer) case length | 282 mm |
| Master (outer) case height | 144 mm |
| Master (outer) case gross weight | 5.08 kg |
| Products per master (outer) case | 24 pc(s) |
Technische Daten
Besondere Bestellnummern
Marke: Teltonika Networks
Marke: HP
Artikel-Nr.: 441-11, MBXUSBC-DC0002, 450-AFLE, MBXUSBC-DC0003, 40AK0065WW, 45
Marke: CoreParts
Marke: HP
Marke: Dell
Jabra Speak 810 Power Supply, Conference speaker, Indoor, Jabra Speak 810, Black, 255 mm, 190 mm
check_circle
check_circle