CoreParts ML13190, 120 mm, 120 mm, 120 mm, 100 g, 120 mm, 120 mm
| Breite | 120 mm |
| Tiefe | 120 mm |
| Höhe | 120 mm |
| Gewicht | 100 g |
| Verpackungsbreite | 120 mm |
| Verpackungstiefe | 120 mm |
| Verpackungshöhe | 120 mm |
| Paketgewicht | 200 g |
Artikel-Nr.: ELPLP71, V13H010L71
Marke: CoreParts
CoreParts ML13190, 120 mm, 120 mm, 120 mm, 100 g, 120 mm, 120 mm
check_circle
check_circle