Artikel-Nr.: 110900
Marke: Brady
| Product type | Ear pad |
| Brand compatibility | Jabra |
| Compatibility | Jabra Engage 65 Stereo, Jabra Engage 75 Stereo |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 5, 10 |
| Package width | 225 mm |
| Package depth | 160 mm |
| Package height | 10 mm |
| Package weight | 80 g |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Master (outer) case width | 400 mm |
| Master (outer) case length | 300 mm |
| Master (outer) case height | 590 mm |
| Master (outer) case gross weight | 7.02 kg |
| Products per master (outer) case | 12 pc(s) |
| Country of origin | China |
Technische Daten
Besondere Bestellnummern
Jabra Engage Ear Cushions – 5 pairs for Stereo headset, Ear pad, Black
check_circle
check_circle