| HDD-Geschwindigkeit | 15000 RPM |
| HDD-Größe | 2.5 " |
| HDD-Kapazität | 300 GB |
| Hot-swap | Yes |
| Komponente für | Server/workstation |
| Schnittstelle | SAS |
| Typ | HDD |
| Storage drive adapter included | No |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 3 |
Technische Daten
Besondere Bestellnummern
Artikel-Nr.: 689287-001 693569-001 574879-B21 507129-004
Marke: Hewlett Packard Enterprise
Artikel-Nr.: 626162-001
Marke: Hewlett Packard Enterprise
Marke: Hewlett Packard Enterprise
Artikel-Nr.: 818365-B21,653948-001
Marke: Hewlett Packard Enterprise
Artikel-Nr.: 793135-001-RFB
Marke: Hewlett Packard Enterprise
Artikel-Nr.: 507632-B21
Marke: Hewlett Packard Enterprise
Artikel-Nr.: 581286-B21, 589244
Marke: Hewlett Packard Enterprise
Artikel-Nr.: ST9300605SS
Marke: Seagate
Artikel-Nr.: 404709-001
Marke: Hewlett Packard Enterprise
Artikel-Nr.: 1062214
Marke: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle